Скульптор Олександр Мілов відтворить копію своєї всесвітньо відомої роботи «Любов» і встановить її у селищі Котовського. Як  матеріал інсталяції використані й поліетиленові труби. Їх гнучкість і в той же час міцність – ідеально підходять для таких арт-об'єктів.

 Скульптор Олександр Мілов відтворить копію своєї всесвітньо відомої роботи «Любов» і встановить  її у  селищі Котовського. Як матеріал інсталяції використані й поліетиленові труби. Їх гнучкість і в  той  же час міцність, а також довговічність – ідеально підходять для таких арт-об'єктів.

 Композицію «Любов» три роки тому він показав на американському фестивалі Burning Man, де  вона  справила величезне враження. Це був перший випадок, коли на фестивалі такого рівня  взяли участь  представники України. Однак автор говорить, одеська «Любов» буде набагато  краще.

 Уже в травні «Любов» встановлять біля кінотеатру «Зоряний» у селищі Котовського. Автор каже,  місце вибрав не випадково – хотів вразити свою маму.

 «Я мамі хотів довести, що не стану двірником, у мене начебто виходить. Вона говорила, що просто у мене не вийде, а потихеньку воно все склалося. У місто їй їздити не так зручно, вона живе на селищі. Їй так буде зручніше і друзів привести. Ще, я думаю, культуру є сенс нести в маси в тих місцях, де в ній люди потребують, а на селищі не так багато арт-об'єктів», - розповів скульптор Олександр Мілов.

Щоб «Любов» з'явилася в Одесі, інсталяцію довелося відтворювати з нуля. Адже та, яку весь світ спостерігав в Штатах на фестивалі Burning Man, зараз знаходиться в Угорщині. Однак, Микола Куценко, який працює над проектом разом з автором, відзначає, це дозволило зробити одеську «Любов» навіть краще. Адже у робочої групи є достатньо часу, щоб приділити увагу деталям.

«Ця скульптура робиться для того, щоб вона вже стояла і стояла довго. Тут вже і ми досвіду набралися більше, тому що вже застосовуємо 3D-технології для того, щоб було красивіше, якісніше», – сказав генеральний продюсер інсталяції  «Любов» Микола Куценко.

На цей раз фігури дітей виконали за допомогою 3D-технологій. Це дозволило спростити процес виробництва і значно вдосконалити композицію. Таким чином, моделі майбутніх скульптур зробили з пінопласту, а тримаються вони за допомогою водопровідних ПЕ труб малого діаметра та звичайного клею.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА