Американська Chevron Phillips Chemical  ввела в експлуатацію нову крекінг-установку в місті Седар-Байу,  яка буде інтегрована з новими заводами  компанії з виробництва поліетилену, а саме плівкових і трубних марок бімодального поліетилену високої густини (ПЕВГ).

 Американська (CP Chem), одна з найбільших світових нафтохімічних компаній, ввела в експлуатацію  нову крекінг-установку в місті Седар-Байу (штат Техас, США).

 Згідно з повідомленням еомпанії, потужність нової установки складає 1,5 млн. тонн етилена на рік.

 Спочатку CP Chem збиралася запустити нову крекінг-установку в другому півріччі 2017 року. Однак,  будівництво було завершено тільки в кінці грудня минулого року. Компанія має намір вивести крекінг- установку в Седар-Байу на повне завантаження потужностей у другому кварталі 2018 року.

 Крекінг-установка в Седар-Байу буде інтегрована з новими заводами з виробництва поліетилену (ПЕ)  в Оулд-Оушен (штат Техас, СЩА), на яких в кінці вересня 2017 року були закінчені пуско-  налагоджувальні роботи і розпочато виробництво. Нові підприємства потужністю 500 тис. тонн ПЕ на рік кожне випускають як плівкові марки металлоценовий лінійний поліетилен (МЛПНП), так і плівкові і трубні марки бімодального поліетилену високої густини (ПЕВГ).

Ці нові заводи є першими серед запланованих до пуску підприємств з виробництва ПЕ в США в рамках безпрецедентних інвестицій в країні, зумовлених бажанням виробників використовувати більш дешеву сировину – етан – завдяки розробці родовищ сланцевого газу в США.

Довідка. Сhevron Phillips Chemicals Company LP є спільним підприємством, заснованим компаніями ConocoPhillips і Chevron Corporation (частка 50/50). Компанія Chevron Phillips об'єднує технології і виробництво хімічних речовин Chevron і ConocoPhillips. Річні обсяги продажів складають USD7 млрд.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА