Одеська обласна рада скерувала три мільйони гривень на проектування нового водопроводу з поліетиленових труб для Болградського району.

 У поточному році з Ізмаїла в Болград буде прокладена мережа водопостачання. Одеська обласна  рада скерувала три мільйони гривень на її проектування. Наступним етапом стане виділення урядом  в рамках державної програми «Питна вода» 15 мільйонів гривень безпосередньо на будівництво.

 Проект реалізується за підтримки Президента України та губернатора Одесської області.

 На розгляд надійшли два варіанти проекту. Перший передбачав будівництво водопроводу з Кілії в  Болград. Його недолік полягав в тому, що він зможе забезпечити питною водою тільки три  населених пункти Болградського району, а його реалізація займе кілька років.

 Проект з будівництва водопроводу з Ізмаїла в Болград запропонували районні  влади. Цей варіант  привабливіший як з фінансового, так і з технічного боку. Та й реалізується він набагато швидше, за рахунок чого забезпечить якісною питною водою не тільки місто Болград, а й усі населені пункти, що розташовані між Ізмаїлом та Болградом – Криничне, Тополине і Оксамитне, Табаки та Залізничне.

Слід зазначити, що обидва проекти передбачають використання для нового трубопроводу тільки поліетиленових труб, як безальтернативне рішення при будівництві сучасних мереж водопостачання.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА