У Чернігові завершуються роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вулиці Попудренка до вулиці Музичної. Оновлену   мережу  змонтовано з поліетиленових труб.

Інформаційна служба КП «Чернігівводоканал» повідомила, що роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вулиці Попудренка до вулиці Музичної завершуються. В рамках реалізації інвестиційної програми водоканалу на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу.

Так, згідно із проектною документацією передбачалося виконати роботи по заміні аварійного сталевого водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Промисловій від колодязя водопроводу на Попудренка до колодязя в місці підключення мережі водопостачання на вулиці Музична, загальною протіжністю 836 м на новий з поліетиленових труб. Також було заплановані допоміжні колодязі для перепідключення діючих вуличних водогонів. Запроєктовано заміну ізношених засувок та іншої трубопровідної арматурита  пожежних гідрантів.

Практично, роботи на вулиці Промисловій розпочалися у 2020 році на початку лютого. І не зважаючи не завжди сприятливі погодні умови,  темпи та якість проведення робіт були високими.

Станом на початок квітня всі старі труби було демонтовано.  На ділянці протяжністю 800 метрів було прокладено нові поліетиленові труби. При цьому, більшу частину нового водогоні вже засипано піском, на який, після ущільнення було укладено щебінь.

Повне підключення водопроводу та проведення його випробувань заплановано на квітень. Потім буде здійснено благоустрій місця проведення робіт. Але й без цього у першій декаді квітня на вулиці Промисловій відновлено рух автотранспорту.

Слід зазначити, що реалізація проекту була передбачена «Схемою оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення м. Чернігова». Його головна мета – забезпечення надання безперебійних та якісних послуг з водопостачання.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА