Журнал Полимерные трубы - Новости отрасли

Сідельцеві трійники Topload системи ELGEF Plus – надійність зварного з'єднання завдяки вбудованому роз'єму для випробування під тиском

Компанія GF Piping Systems розробляє, виробляє та постачає на світовий ринок дуже широкий асортимент із понад 60 000 видів виробів. До цього переліку входять фітинги, запірна арматура, контрольно-вимірювальні прилади, труби й технології з'єднання.

На сьогодні пропозиція GF поповнилася сідельцевим трійником Topload із закладними нагрівальними елементами системи ELGEF Plus для установки на великих трубах діаметром до 2000 мм з більш високим рівнем надійності. Різьбовий роз'єм, вбудований у сідельцеві трійники з вихідними патрубками 160 і 225 мм, надає можливість проводити випробування трійника під тиском до 18 бар перед врізкою в основну трубу і, отже, забезпечити безпечну та економічну установку.

Випробування під тиском для сіделець Topload з діаметром вихідних патрубків від 315 до 2000 мм тепер теж можна виконати просто та ефективно за допомогою різьбової заглушки. Це не тільки зменшує витрати на випробування, а й економить час, також при цьому відпадає потреба у дорогих механічних з'єднаннях.

Сідельцеві трійники Topload розроблені на основі перевіреного принципу модульної системи ELGEF Plus. Їх використання в поліетиленових трубопроводах великих діаметрів для транспортування газу, води чи в промислових установках забезпечує модульну сумісність і чудову універсальність. Функціональна конструкція у поєднанні з високоякісними компонентами забезпечують простий, швидкий і надійний монтаж на робочих майданчиках.

В Україні офіційним представником GF Piping Systems є компанія ТД «Євротрубпласт».
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА