Європейські покупці поліетилену (ПЕ) не поспішають робити закупівлі в грудні, зважаючи на зростання контрактних цін етилену в поточному місяці і намагання продавців підвищити ціни, повідомляє аналітична агенція Маркет Репорт з посиланням на учасників на ринку.

Рівень підвищуючого тиску залежав від виду ПЕ та продавця, але в деяких регіонах вже було ясно, що великі виробники готові зберегти листопадові ціни, знову не беручи до уваги різницю між цінами на етилен та ПЕ.

Попит був охарактеризований одним виробником як адекватний, а інший сказав, що він кращий ніж у листопаді, але ціни при цьому не зросли.

У деяких покупців є достатні запаси, щоб не купувати сировину в цьому місяці. На ринку не спостерігається попередніх січневих закупівель, незважаючи на деяке очікування того, що виробники знову почнуть підвищувати ціни в наступному місяці.

У даний час обсяги імпорту в Європі не так широко доступні, оскільки ціни в регіоні нижчі відносно інших світових ринків.

Раніше повідомлялося, що груднева контрактна ціна етилену в Європі була узгоджена на EUR32 за тонну вище рівня листопада. Проте, переважна більшість європейських виробників поліетилену не пішли на зниження експортних цін ПЕ для грудневих поставок на ринки країн СНД.
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА