K-, провідна світова виставка індустрії пластмас та каучуку, завершилася в Дюссельдорфі   після восьми днів роботи (16-23 жовтня 2019 року). 3330 експонентів з 63 країн світу   показали себе вражаюче: полімери продовжують залишатися інноваційним, незамінним та   орієнтованим на майбутнє матеріалом. У той же час експоненти одностайно наголосили на   необхідності забезпечення оперативної циклічної економіки по всьому виробничому   ланцюжку. На підтвердження цього на виставці були представили конкретні рішення, до   яких  близько 225 000 відвідувачів з 165 країн виявили велику зацікавленість, особливо до систем переробки, якісної сировини, ресурсозберігаючих процесів.

 Як і раніше, K 2019 показала високу спрямованість на інвестиції. Прагнення міжнародної   торгової аудиторії ідеально підготуватися до майбутнього з використанням новітніх   технологій було явно відчутне.

 За міжнародноим складом серед відвідувачів переважали представники (за зменшенням)   Німеччини, Італії, Нідерландів, Індії, Туреччини, Китаю та США. Помітно збільшилася   кількість  зареєстрованих торгових відвідувачів з Японії та Бразилії. Також серед відвідувачів   зросла й кількість керівників: до 68 % були з вищої або середньої ланки. Більше 90 відсотків   відвідувачів оцінили рівень організації виставки як вищий. Слід зазначити, що якщо для   відвідувачів з Німеччини найбільш важливою в даний час проблемою є підвищення   ефективності, то для представників інших країн – розширення портфелів продуктів і послуг.

 В цьому році виставка була багато в чому присвячена взаємозв'язку між цифровим світом,   виробничими процесами та розробками нових продуктів, а також просуванню циклічної   економіки.

 В рамках K 2019 була представлена ​​спеціальна експозиція «Пластики формують майбутнє»,   на якій були показані новаторські застосування полімерних матеріалів (в тому числі   і  полімерних труб) і більш детально розглянуто вплив цих матеріалів на сучасне   середовище.

 У Науковому кампусі університетські та дослідні організації представили поточні заходи та   результати, сфокусовані на інноваційних матеріалах і технологіях, які суттєво вплинуть на такі глобальні проблеми, як управління водними ресурсами, енергією та відходами, ефективності використання ресурсів, оцифрування та сталий розвиток галузі.

Вернер М. Дорншайдт, генеральний директор і президент Messe Düsseldorf, із задоволенням відзначив, що компанії з пластмасового та гумового сегмента знову вибрали виставку K в якості ідеальної платформи для свого корпоративного успіху.

«Цілком очевидно: K 2019 знову надала вичерпний огляд світового ринку, – сказав Вернер Дорншайдт, – Крім своєї неперевершеної інтернаціональності, як з точки зору експонентів, так і відвідувачів, вона також охоплює унікальний асортимент товарів і послуг. Цей форум має особливий статус серед світових виставок і є ідеальним майданчиком для новаторських презентацій ».

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА