За інформацією Oil&Gas Journal тайванська Formosa Plastics Corp. (FPC), великий світовий виробник нафтохімічної   продукції, планує вкласти USD332 млн. у проект з нарощування потужностей на нафтохімічному комплексі в   Батон-Ружі (Baton Rouge, штат Луїзіана, США).

 Очікується, що після завершення даного проекту компанія зможе випускати приблизно на 136 тис.   тонн  полівінілхлориду (ПВХ) більше на заводі в Батон-Ружі.

 У рамках реалізації проекту з розширення потужностей буде встановлено нове обладнання, в тому числі і на   виробництві галогенізованих кислот, продукцію якого Formosa буде використовувати для виробництва мономеру   вінілхлориду (ВХМ). У результаті модернізації виробництва ПВХ компанія планує збільшити випуск матеріалу і   його  продажі на 20 %.

 Formosa ще в 2017 році озвучувала свої плани щодо розширення потужностей ПВХ у Луїзіані, а в березні   поточного року Департамент штату з питань економічного розвитку (Louisiana Economic Development) і FPC почали обговорювати цей проект. Влада штату виділили на це грант у розмірі USD500 тис.

Передбачається, що розширені потужності будуть введені в експлуатацію в кінці 2021 – початку 2022 років.

Раніше зазначалося, що Formosa Plastics USA планує в кінці 2019 року запустити крекінг-установку і два виробництва поліетилену (ПЕ) в Пойнт Комфорт (Point Comfort, штат Техас, США). Третій завод виробника з випуску олефінів в Пойнті Комфорт перебуває в стадії будівництва, і подача газу очікується до кінця 2019 року. Продуктивність крекінг-установки складе 1,2 млн. тонн на рік.

Довідка. Formosa Plastics Corporation (FCP) – великий світовий хімічний виробник зі штаб-квартирою в Тайвані. Компанія в основному виробляє полівінілхлорид, поліетилен, поліпропілен, а також іншу нафтохімічну продукцію. FCP є світовим лідером у виробництві ПВХ смол. Річний обсяг виробництва ПВХ становить 1 млн. 301 тис. тонн.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА