Компанія BASF почала будівництво інтегрованого нафтохімічного проекту Verbund вартістю USD10 млрд. у   південнокитайському місті Чжаньцзян провінції Гуандун, про це йдеться в повідомленні компанії.

 Проект стане першим хімічним комплексом у Китаї, який повністю належить іноземним власникам. Компанія   повідомляє, що тут  вироблятимуться технічні полімери та термопластичні поліуретани (ТПУ), а також деякі   нафтохімічні продукти.

 Очікується, що перша черга проекту почнеться в 2022 році з виробничою потужністю 60 тис. тонн на рік, в   результаті чого сукупна потужність BASF з випуску технічних пластмас і ТПУ в Азіайсько-Тихоокеанському регіоні   досягне 290 тис. тонн на рік.

 Компанія планує завершити весь проект до 2030 року. Цей завод має стати третім за величиною майданчиком BASF у світі після Людвігсхафена в Німеччині та Антверпена в Бельгії.

Компанія підписала перший меморандум щодо взаєморозуміння для для даного проекту з урядом провінції Гуандун в липні минулого року. У січні цього року BASF підписала угоду, в якоій викладені додаткові деталі плану.

Довідка: BASF – німецька компанія, яка виробляє хімікати, пластмаси, спеціальні продукти, засоби захисту рослин, її дочірні структури займаються видобутком нафти та газу. Компанія працює більш ніж в 80 країнах світу (у тому числі й в Україні), кількість співробітників групи перевищує 115 тисяч чоловік.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА