У першій половині грудня фахівці компанії «Вода Донбасу» замінили в Дружківці дві водопровідні лінії через річку   Кривий Торець в районі шляхопроводу. Завдяки цьому, буде налагоджено водопостачання селища Молоково,   метизного заводу та заводу «Грета», а також нижньої частини вулиці Соборної з прилеглими дитячими садами та   школою.

 Головний інженер Дружківського водоканалу Сергій Каушан розповів, що заміна сталевого трубопроводу на   поліетиленовий проводиться в рамках програми скорочення втрат води. В цілому було оновлено 75 метрів   водоводу діаметром 110 мм, який з'єднають два колодязя. По дну річки роботи здійснювали водолази на глибині   близько півтора метрів. Сприяла проведенню робіт і нетипова для грудня тепла погода.

 «Металева труба на даній ділянці мережі була дуже зношена, на ній було багато латочок, – зазначив Сергій   Каушан. – Тільки за останній час тут відбулося багато великих аварій. Використання поліетиленових труб дозволить нам «забути» про ремонт на цій ділянці на багато років. Було важливо провести роботи саме зараз до настання сильних морозів». 

Поліетиленові труби оптимально підходять для дюкерного переходу. Стійкі до дії корозії та гнучкі – вони зручні та надійні в монтажі. Зварювання нагрітим інструментів встик забезпечило герметичність стиків.

Завдяки програмі скорочення втрат води в Дружківці вже модернізували дюкери в районі машзаводу та селища Донське. У наступному році в Олексієво-Дружківці планують оновити каналізаційний дюкер. Усі ці заходи проводяться за рахунок співфінансування з боку «Води Донбасу» та міськради.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА