У поточному  році маріупольський «Міськводоканал» оновив 29 км трубопроводів переважно з   використанням  пластикових труб. З них 26 км було замінено силами підприємства. Іншу частину робіт   виконували підрядники.

 Так, наприклад, на перетині проспекту Перемоги та вулиці Миклухо-Маклая здійснено заміну 500 метрів мережі з   використанням поліетиленових труб. У другій декаді грудня підрядна організація монтувала колодязі та   встановлювала запірну арматуру.

 Начальник КП «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Володимир   Антоненко розповів, що виконання робіт було розділено на три черги. Першу завершено в минулому році, у   цьому  закінчують другу, а третю мають реалізувати в 2020-му.

Він зазначив, що надалі КП планує проводити більшість робіт з оновлення водогонів самостійно. Вже підготовано та подано необхідні документи на отримання будівельної ліцензії.

«Ми хочемо реалізовувати за допомогою підрядників лише великі проекти. Один з них – заміна водоводу  близько 600 метрів завдовжки по вулиці Шота Руставелі. Цього року по даному об'єкту було замінено 300 метрів. У наступному плануємо роботи завершити», – сказав Володимир Антоненко.

 

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА