Китайська Bora Lyondell Basell Petrochemical, спільне підприємство приватної нафтопереробної компанії Liaoning Bora Enterprise і міжнародного нафтохімічного   гіганта – Lyondell Basell, 7 серпня отримала комерційну продукцію на новій крекінг-установці в Паньцзинь.

Фахівці водоканалу міста Кам'янське (Дніпродзержинськ) ведуть роботи оновлення водопровідної магістралі в селищі Будівельників. Новий водогін буде змонтований з поліетиленових труб

 Braskem планує зробити оголошення щодо запуску нового заводу з виробництва поліпропілену  у Ла-Порте, штат Техас, США. Компанія завершила   будівництво підприємства на початку цього року, і зараз іде здача проекту в експлуатацію.

 Співробітники КП «Маріупольводоканал» здійснюють планову реконструкцію водопроводу по вулиці Пилипа Орлика. Замість металевих труб, що   відпрацювали свій нормативний термін, укладаються сучасні поліетиленові труби, термін безаварійної експлуатації яких значно перевищує 50 років

ADRA та UNICEF вже кілька років реалізовують в Україні проекти з покращення водопостачання. При цьому для будівництва водопроводів використовується тільки сучасна та довговічна трубна продукція, переважно це поліетиленові труби.

 У Черкасах при ліквідації аварії на каналізаційному колекторі використовуються поліетиленові труби та безтраншейна технологія.

 Концерн BP (Великобританія, до 2001 року British Petroleum) оголосив про те, що згоден продати свій глобальний нафтохімічний бізнес компанії INEOS на   загальну суму 5 млрд. доларів.

 У липні поточного року в Одесі відбувається заміна старого водогону по вулиці Марії Демченко. Замість старих чавунних труб діаметром 600 мм   водоканальці прокладають близько 1000 метрів нових поліетиленових труб.

 Новий завод компанії KraussMaffei, розташований у Зоні економічного і технологічного розвитку Цзясин  у районі Великого затоки (регіональний   економічний кластер, Китай), подвоює виробничі потужності компанії в регіоні.

 На вулиці Бетонній замість старих зношених металевих труб фахівці КП «Кременчукводоканал» проклали сучасні поліетиленові труби, гарантія   безперебійної   експлуатації яких становить понад 50 років.

 Завдяки новій швейцарської програми співпраці з Україною на наступні три роки на потреби «Води Донбасу» в 2020 році виділено 1,4 млн. швейцарських   франків.  У тому числі ці кошти будуть спрямовані на оновлення зношених металевих трубопроводів новими пластиковими трубами.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА