Цього літа в Кривому Розі оновлюють одну з найбільших водопровідних мереж міста. Сталеві труби діаметром 500 мм замінять сучасними пластиковими, як   надійнішими та довговічними. На даному об’єкті водоканальці використовують поліетиленові труби для питного водопостачання.

Цього літа в Кривому Розі оновлюють одну з найбільших водопровідних мереж міста, яка понад півстоліття працювала без капітального ремонту. 20-кілометровий водовод збудовано ще в 1959 році. Його досі вважають основною водною артерією міста. Адже він постачає воду відразу трьом районам: Металургійному, Саксаганському та  Покровському. Через зношені труби тиск води в кранах падав, систематично виникали аварійні ситуації. Цього року на його ремонт з міського бюджету виділено три мільйони гривень.

Вже завершено 1-й етап робіт, за кілька тижні замінили близько півтори тисячі метрів мережі від проспекту Миру до перехресть вулиць Маяковського та Гаджебекова. Вже розпочато 2-й етап реконструкції, він стартував в Саксаганському районі з вулиці Бикова.

Сталеві труби діаметром 500 мм замінять сучасними пластиковими, як надійнішими та довговічними. На даному об’єкті водоканальці використовують поліетиленові труби для питного водопостачання.

«Ми вдосконалюємо наші технології, переходимо на пластикові труби, які підвищують швидкість транспортування води, ці труби не заростають, що не піддаються дії корозії. Поліпшуються і якість, і сам процес подачі холодної води», – розповіла Людмила Бистрова, керівник підрозділу з монтажу трубопроводів КП «Кривбасводоканал».

Гарантія нових ПЕ труб – понад 50 років. Завершити будівельні роботи  планується до кінця вересня. На цей час жителі не залишаться без водопостачання. Їх будинки комунальники приєднали до інших міських мереж.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА