Компанія SABIC Innovative Plastics представила новий портфель полімерів у серії ULTEM™ на біологічній основі, які покликані забезпечити переваги у сфері сталого розвитку, демонструючи при цьому високі характеристики та технологічність.

Компанія SABIC Innovative Plastics (Нідерланди, Saudi Basic Industries Corporation) представила новий портфель полімерів у серії ULTEM™ на біологічній основі, які покликані забезпечити переваги у сфері сталого розвитку, демонструючи при цьому високі характеристики та технологічність.

У компанії заявляють, що поліефірімідні (polyetherimide, PEI, ПЕІ) полімери ULTEM є першими сертифікованими аморфними полімерами з відновлюваної сировини, доступними переробникам пластмас. Розширення асортименту є альтернативним варіантом матеріалів для серії смол ULTEM і може підтримувати цілі клієнтів у сфері сталого розвитку для складних виробів у побутовій електроніці, аерокосмічній, автомобільній, будівельній та інших галузях, де потрібні висока температура, стабільність розмірів або високі механічні характеристики. 

«Наша нова платформа для полімерів серії ULTEM на біологічній основі пропонує клієнтам безперешкодний спосіб інтеграції екологічності в їх дуже вимогливі програми. Ці марки переробляються так само і відповідають тим же нормативним спискам, шо й традиційні полімери ULTEM: UL94 та FDA, призначані для контакту з харчовими продуктами,  тому коригування конструкції виробів та виробничих процесів не потрібні.

Крім того, замовники можуть бути впевнені в екологічних перевагах цих матеріалів, які отримали знак ISCC+. Цей портфель є ще однією інноваційною віхою у стратегії SABIC щодо забезпечення безперервності наших рішень у галузі матеріалів», – заявив Скотт Фішер (Scott Fisher), директор з управління бізнесом, смоли та добавок ULTEM, SABIC.

Серія полімерів SABIC ULTEM може підтримувати цілі клієнтів у сфері сталого розвитку для складних виробів у побутовій електроніці, аерокосмічній, автомобільній, будівельній та інших галузях. Фото: SABIC

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА