У статті наведено цікавий зарубіжний досвід з реконструкції та відновлення комунальних мереж водопостачання та водовідведення.

У статті наведено цікавий досвід використаня труб КОРСИС АМ великого діаметра на будівництві платної автомагістралі Pedemontana Veneta, що зв'язує два великі регіони Тревізо та Віченца на півночі Італії.

Стаття висвітлює масштабну реконструкцію у Харківському зоопарку. Реконструкція включає в себе не тільки спорудження сучасних приміщень зооінфраструктури, а й повну заміну інженерних комунікацій, у тому числі й теплових мереж з використанням гнучких полімерних тепло- та гідроізольованих труб ІЗОПРОФЛЕКС.

У статті наведено етапи реконструкції в Обухові ділянки теплової мережі на мікрорайоні Петровський загальною протяжністю понад 700 м у двотрубному обчисленні х використанням труб ІЗОПРОФЛЕКС.

У статті висвітлено реалізацію у Херсонській області проекту USAID «Вода для агросектора». На землях фермерського господарства «Данііл та СД» збудовано сучасний поливний водопровід з поліетиленових труб.

У публікації йдеться про реалізацію в Україні Програми DemoUkrainaDH. Висвітлено роботу компанії «Полтаватеплоенерго» по модернізації мереж опарення з використанням труб.

Cтаття присвячена темі використання ПЕ труб із захисним шаром у складних умовах прокладки та експлуатації. Показано досвід будівництва протипожежно-питного водогону з труб МУЛЬТИПРОТЕКТ ІІ на виробництвті «АрселорМіттал Кривий Ріг»

У статті наведено цікавий досвід використання компанією GF Piping Systems своїх труби з PVC-U для організації ретроспективної виставки «Так/Ні – Архітектура Urban-Think Tank», яку студія Urban-Think Tank (U-TT) провела в ETH Zurich (Міжнародний університет технології та природничих наук) у Цюриху та в музеї Pinakothek der Moderne у Мюнхені. І тут цей гнучкий і зносостійкий будівельний матеріал був представлений у новій якості.

Стаття висвітлює тенденцію успішного використання труб ІЗОПРОФЛЕКС у котеджному будівництві. Ця трубна продукція не тільки якісно генерувати тепло, а й з мінімальними втратами транспортує його від котельні до житлових будівель.

У статті описано унікальний випадок відновлення інфраструктури вугільної електростанції Ялльорн в Австралії. Для цього у дуже стислий термін було побудовано близько 40 км трубопроводу з поліетиленових труб великих діаметрів.

Стаття присвячена інноваційним технологіям відновлення трубопроводів. Наведено успішний досвід реконструкції зношеного 18-дюймового сталевого газопроводу середнього тиску в районі міста Кастлфорд з використанням технології компанії Subterra та поліетиленових труб із захисним шаром ProFuse діаметром 450 мм виробництва компанії Radius Systems.