У липні-серпні 2014 року в зв'язку з проведенням АТО місто Мар'їнка та станція Красногорівка опинилися в смузі фронту між силами ЗС України та ДНР. Обидва населені пункти зазнали численних артобстрілів і в ході протистояння неодноразово переходили від однієї сторони до іншої.
На початку червня 2015 року в районі Мар'їнки та Красногорівки застосовувалося важке озброєння, ці бої стали одними з наймасштабніших з моменту підписання домовленостей Мінськ-2 в лютому 2015 року. Та й зараз ці міста регулярно обстрілюють.
У результаті військових дій була серйозно пошкоджена міська інфраструктура, в тому числі й система газопостачання. Старий сталевий зовнішній газопровід був практично знищений по всій своїй протяжності ще в 2014 році. Вже два роки люди живуть без тепла, без можливості нормально приготувати їжу чи нагріти воду. Не можуть працювати без газу і місцеві промислові підприємства: цегельний і хлібний заводи, а значить у людей немає й роботи. Соціальна значущість відновлення газопостачання Мар'їнки та Красногорівки дуже велика.
Зараз проблему відновлення газопроводу вирішують фахівці Мар'їнського відділення Красноармійського УГГ ПАТ «Донецькоблгаз» за підтримки Мар'їнської районної держадміністрації, районної військово-цивільної адміністрації Мар'їнки, представників ЗСУ та губернатора Донецької області Павла Жебрівського.
Роботи на цьому об'єкті дуже небезпечні. Бригада з 24 монтажників працює практично на лінії вогню, коли ніякі домовленості зі стороною ДНР не дають гарантії, що обстрілу не буде. А стріляють тут кожен день.
Постійна ймовірність військових дій зумовила неможливість відновлення зовнішньої мережі, тому новий газопровід високого тиску (на 1,0 МПа) буде побудований траншейним способом з багатошарових поліетиленових труб МУЛЬТИПАЙП ІІІ діаметром 315 мм. З'єднання труб здійснюється методом стикового зварювання за допомогою трьох зварювальних апаратів – двох GF і одного Kamitech.

Щоб швидше повернути людям газ, монтаж відбувається за дуже складних погодних умов: мороз, сніг і сильний вітер. Але, незважаючи на це люди працюють по 10-12 годин на добу. Більшість операцій доводиться виконувати вручну, оскільки через обстріли направляти техніку в зону проведення робіт небезпечно.
Для проведення зварювальних робіт при негативних температурах місцева влада надала намет площею 50 м2 і дві пічки-буржуйки для підтримки необхідного температурного режиму. Адже в газопостачанні неякісна зварка неприпустима та небезпечна.
Станом на 25 січня вже була змонтована нитка протяжністю 2100 м і ще 1000 м труби зварено в нитку по дві труби для прокладки в «сірій» зоні.
Трубна продукція для цього об'єкта надана Міжнародною організацією Червоний Хрест у співпраці з ТД «Євротрубпласт»: поставлено 3160 м.п. труби МУЛЬТИПАЙП ІІІ.

Велику допомогу у проведенні робіт будівельникам надають військові. Вони слідкують за безпекою будівельників, спостерігають за місцевістю. Дуже важливим моментом, власне початковим етапом будівельних робіт стало розмінування траси газопроводу.
До весни ще далеко, і питання повернення в Мар'їнку та Красногорівку газу – це питання життя. Ці два невеликі населені пункти дуже постраждали від військових дій, багато їх мешканців були змушені виїхати, але зараз люди стали повертатися, і у них повинні бути гідні умови для життя. Газ необхідний у житлових будинках, школі, садках і лікарні. Запрацюють технологічні цикли цегельного та хлібного заводів – з'являться робочі місця. А в цілому це означає, що звичайні монтажники-газовики, щодня ризикуючи своїм життям, добудують газопровід, і газ у людей буде.
Багатошарові поліетиленові труби МУЛЬТИПАЙП II/МУЛЬТИПАЙП III для газопостачання
Труба МУЛЬТИПАЙП II є двошаровою трубою із соекструдованими шарами. Її зовнішній шар складається з ПЕ 100 RC, внутрішній – з ПЕ 100. Трубу МУЛЬТИПАЙП II рекомендовано використовувати для традиційної траншейної прокладки із засипкою піщаним або глинистим ґрунтом, реконструкції методом «труба в трубі» при хорошому стані внутрішньої поверхні відновлюваної труби. Зовнішній шар підвищеної міцності мінімізує можливі пошкодження труби та служить індикатором ступеня пошкодження труби МУЛЬТИПАЙП II.
Труба МУЛЬТИПАЙП III конструктивно складається з трьох шарів, зовнішній і внутрішній з яких виготовлені з ПЕ 100 RC, а середній – з ПЕ 100.
Для труби МУЛЬТІПАЙП III можливі всі області застосування, доступні для МУЛЬТІПАЙП II, а також траншейна укладка напірних трубопроводів з засипкою зворотним ґрунтом. Внутрішній шар підвищеної міцності захищає трубу від напружень, що виникають від дії твердих уламкових включень, які містяться в місцевому ґрунті.
Труби під торговельними назвами МУЛЬТИПАЙП II та МУЛЬТИПАЙП IIІ мають прогнозований термін експлуатації – 50 років за умови дотримання усіх рекомендацій з проведення розрахунків при проектуванні та виконання усіх вимог до процедур проведення монтажу, а також мають гарантійний термін зберігання 2 роки від дати виготовлення.
Для з’єднання труб використовують відповідні фітинги поліетиленові згідно з ДСТУ Б В.2.7–179.