Влітку 2016 року міжнародною компанією Radius Group був реалізований проект з експорту труби КОРСИС АРМ до Італії.

Спочатку навесні від одного з підрозділів компанії Paladeri – італійського виробника гофрованих ПЕ труб – надійшов запит на поставку труби КОРСИС АРМ DN 2000 SN 12 відрізками по 6,4 м. Слід зазначити, що компанія Paladeri є виробником аналогічної продукції – металоармованої гофрованої труби, але її продуктова лінійка обмежується діаметром 1600 мм. Компанія шукала постачальника, здатного виробити та відвантажити близько 200 метрів 2-метрової труби в Ровіго на будівництво платної автомагістралі Pedemontana Veneta, покликаної зв'язати два великі регіони Тревізо та Віченца на півночі Італії, а також стати частиною загальноєвропейської автодорожньої мережі.

Масштабність і важливість цього проекту поставили особливі вимоги до надійності та якості матеріалів, що поставлялися. Після узгодження конструкції труби та підписання всіх необхідних документів поставку планувалося здійснити у два етапи – в травні та вересні 2016 року. Однак, отримавши пробну партію труби, замовник високо оцінив якість продукції, що було поставлено, і прийняв рішення не чекати й одразу забрати все замовлення.

Сам факт цього замовлення та його виконання зайвий раз підтвердили, що технологічно характеристики та якість труб КОРСИС АРМ повністю відповідають сучасним європейським вимогам і здатні задовольнити найвимогливішого замовника.

Автор: Роман Мітрушкін
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА