Стаття висвітлює історичні етапи створення та розвитку артезіанського водопостачання у Києві.

У статті наведено цікаву інформацію з історії водопостачання та водовідведення лівого берега міста Києва.

У публікації читачам пропонується екскурс по історії створення системи водопостачання в Полтаві. Описано етапи проектування та будівництва міського водогону.

У публікації читачам представлені найвизначніші історичні факти та події у галузі водопостачання та водовідведення у 2016 році


У публікації читачам пропонується екскурс по історії створення системи водопостачання в міста Кременчук. Наведено не описані досі етапи проектування та будівництва міського водогону.

У публікації висвітлено історію створення та розвитку мережі водопостачання Варшави, наведена інформація про будівництво перших водопровідних і каналізаційних споруд.

151 66У публікації читачі журналу можуть ознайомитися з найвизначнішими історичними фактами та подіями у галузі водопостачання та водовідведення у 2015 році

144 66У публікації наведено цікаві історичні факти із розробки та реалізації першого проекту каналізації міста Харкова

142 66Пропонуємо читачам журналу ознайомитися з найвизначнішими історичними фактами та подіями у галузі водопостачання та водовідведення на 2014 рік

У статті читачам журналу пропонується історичний екскурс щодо створення та розвитку мереж водопостачання міста Житомира.

В публикации читателям предлагается экскурс по истории создания системы водоснабжения в Николаеве.  Описаны этапы проектирования и строительства городского водопровода.