На КП «Харківводоканал» розпочалися роботи з реалізації інвестиційного проекту «Вдосконалення системи мулового господарства каналізаційних очисних споруд міста Харкова».

Американська ExxonMobil та саудівська Saudi Basic Industries Corporation (Sabic) планують у четвертому кварталі наступного року ввести в експлуатацію спільний нафтохімічний комплекс в Сан-Патрісіо, де вироблятимуться етилен і пропілен, що є основними сировинними компонентами для виробництва поліетилену та поліпропілену відповідно.

Вітаємо з новим 2021 роком!

У Луцьку здійснюється реконструкція аварійного каналізаційного колектора діаметром 600 мм з використанням поліетиленових труб зі структурованою стінкою.

Компанія Stadler повідомила про відкриття нового випробувального та інноваційного центру у Словенії. Тут будуть проводитися випробування з сортування та переробки полімерів. 

В Черкасах на вулиці Сумгаїтській триває будівництво нової каналізаційної мережі з поліетиленових труб діаметром 300 мм.

Компанії LyondellBasell (LYB, США) і Sasol (SSL, Південна Африка) оголосили про закриття угоди по створенню спільного підприємства з виробництва поліетилену в Луїзіані (США).

У Шевченківському районі Харкова фахівці міського водоканалу оновили близько 6 кілометрів технічно зношених мереж водопостачання з використанням поліетиленових труб.

Компанія Sinopec планує протягом наступних п'яти років побудувати крекінг-установку та супутні нафтохімічні заводи в промисловому парку Ланганг у провінції Тяньцзінь потужністю 1,2 млн. тонн етилену на рік.

Фахівці компанії «Інфоксводоканал» здійснили оновлення водогону на спуску Степана Олійника. Тут проклали сучасні поліетиленові труби з використанням безтраншейної технології прокладки.

Фахівці українських водоканалів планомірно відновлюють та модернізують мережі водопостачання та водовідведення з використанням полімерних труб.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА