Компанії Sulzer Chemtech та Borealis повідомили про завершення розробки інноваційного процесу екструзії гранул зі спіненого поліпропілену (ePP, ПП-В).

Об'єднавши свої інженерні компетенції та технологічні ресурси, підрозділ BASF Performance Materials у співпраці з Sumitomo (SHI) Demag і H + S Automatisierung створили інноваційний виробничий майданчик для розробки зразків продуктів і дослідження термопластичних полімерів і компаундів.

Модульні системи мобільної екструзії  знижують витрати на логістику, установку та транспортування труб з поліетилену високої густини (ПЕВГ), використовуваних у різних сферах: гірничодобувній, нафтогазовій, іригаційній, комунальному водопостачанні та каналізації тощо.

29 грудня 2020 року в центральній частині Хорватії стався потужний землетрус. Щоб допомогти відновити пошкоджені водопровідні труби та якомога швидше налагодити стабільне водопостачання, GF Piping Systems (за підтримки своїх хорватських партнерів PTMG) організувала безоплатну передачу 5000 фітингів ELGEF Plus різних розмірів.

У перших числах квітня фахівці служб мереж водопостачання здійснили планові роботи із заміни зношених дворових мереж на вулиці Вакуленчука з використанням поліетиленових труб. 

Розроблено технологію, яка дозволяє друкувати під конкретний проект легкі та зручні для транспортування балки з вторинних пластмас, які є альтернативою класичним бетонним балкам.

У рамках реалізації інвестиційної програми КП «Кам’янський водоканал» розпочало модернізацію мережі водопостачання на вулиці Сурській з використанням поліетиленових труб та методу санації.

Ремонтники КП «Кривбасводоканал» оновлюють 230 метрів старого водогону на вулиці Соборній новими поліетиленовими трубами діаметром 225 мм.

Завдяки технологічним характеристикам двошарових гофрованих поліетиленових труб фахівці чернівецького водоканалу блискавично усунули аварію на мережі водовідведення.

Полімери можуть давати сигнал про те, що вони ось-ось розірвуться, змінюючи колір завдяки новому швидкодіючому механофору (mechanophores) на основі оксазину.

У березні фахівці мелітопольського та херсонського водоканалів оновили поліетиленовими трубами мережі водопостачання для забудови приватного сектора.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА