На прохання численних замовників, якими є дослідні центри, наукові та освітні установи, компанія Labtech Engineering (Таїланд) виготовила міні-установку LMCR-150 для екструзії одношарової плівки або листа.

Компанія Molecor (Іспанія) повідомила про завершення процесу придбання виробничих потужностей компанії Adequa (колишня компанія Uralita Sistemas de Tuberías). 

Ремонтники «Харківводоканалу» оновлюють технічно зношений трубопровід холодного водопостачання на вулиці Гвардійців Широнінців поліетиленовими трубами.

Спільне підприємство між GF Piping Systems і Corys забезпечує найскладніші будівельні проекти на Близькому Сході. В цьому році був офіційно відкритий виробничий цех GF Corys в Абу-Дабі, перше підприємство по налаштуванню та збірці в цьому регіоні.

На залізничній станції Конін у Польщі встановлено плавстикові резервуарами для акумуляції зливових стоків, виготовлені з поліетиленових спіральновитих труб.

На водогоні Горбаків–Рівне планується замінити понад 600 метрів сталевої труби діаметром 820 мм, термін експлуатації якої – понад 70 років, на поліетиленову діаметром 630 мм.

Компанія PureCycle запускає багатомільйонний проект з вторинної переробки в США. За допомогою інноваційного процесу та екструдерів KraussMaffei відходи килимових покриттів з композитних матеріалів на основі поліпропілену будуть перероблятися на вторинні ПП-гранули високої чистоти.

Компанія BASF випустила нову лінійку добавок, розроблених для поліпшення якості постспоживчих і постіндустріальних поліолефінів для повторного використання в жорстких, гнучких і формувальних виробах.

Нова система попередньо ізольованих поліетиленових трубопроводів COOL-FIT PE Plus від GF Piping Systems – це наступна еволюція лінійки продуктів COOL-FIT. Вона включає в себе повний асортимент труб, фітингів і клапанів, які ефективно транспортують розсол, гликоль, етанол та охолоджену воду при температурах від -50 °C до 60 °C.

У першій половині вересня компанія «Інфоксводоканал» активно веде оновлювальні роботи на одному з магістральних водоводів, що забезпечує питною водою мешканців частини Київського району, Чорноморки та Великого Фонтану.

У Немишлянському районі Харкова ремонтники водоканалу оновлюють мережі холодного водопостачання на вулиці Танкопія з використанням поліетиленових труб.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА