1 4 febBraskem – найбільша нафтохімічна компанія і єдиний виробник поліетилену (ПЕ) в Бразилії – планує розпочати виробництво поліетилену (ПЕ) на своєму нафтохімічному комплексі Etileno XXI в місті Коацакоалькос (штат Веракрус, Мексика) в першому кварталі 2016 року, повідомляє аналітична агенція Маркет Репор. 

«Ми сподіваємося почати виробництво поліетилену в березні і вже в другому кварталі будемо випускати кілька марок ПЕ, доступних для експорту в США», – повідомили в компанії.

Раніше в Braskem заявляли, що крекінг-установка на комплексі почне роботу в четвертому кварталі 2015 року. Ходили чутки, що ПЕ з комплексу не буде поставлятися на ринок США. Тим не менш, дане припущення мало реально, оскільки експорт у США завжди відігравав важливу роль у стратегії компанії.

Проект Ethylene XXI спільне підприємство між бразильською Braskem та мексиканської Idesa (75:25), він включає в себе метанову крекінг-установку потужністю 1050000 тонн на рік, дві лінії виробництва поліетилену високої густини (ПЕВГ) потужністю 400 тис. тонн на рік і 350 тис. тонн на рік відповідно, а також лінію з випуску поліетилену низької густини (ПЕНГ) потужністю 300 тис. тонн на рік.

Компанія INEOS надає Braskem технології для виробництва ПЕАГ, а LyondellBasell – технології для виробництва ПЕНГ. Метою проекту є задоволення зростаючого попиту на поліетилен у Мексиці, який в даний час складає 1,9 млн. тонн. З них 70 % припадає на імпорт.

Довідка. Розташована в Сан-Паоло, Braskem є провідною бразильської нафтохімічною компанією і основним виробником поліетилену і поліпропілену в країні. Компанія володіє найбільшими нафтохімічними потужностями в Латинській Америці і є п'ятою за величиною в світі по випуску нафтохімічної продукції. Braskem управляє 18-ю хімічними заводами з виробничою потужністю більше 11 млн. тонн хімічної і нафтохімічної продукції в рік.

 

 

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА