3 2 febУ 2015 році громади Сумської області активно використовували міжнародну допомогу. Так, згідно із реалізацією спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН (ЄС/ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - III» було розроблено обласну цільову програму «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду–III» на 2015-2017 роки. У восьми районах області (Білопільський, Глухівський, Лебединський, Липоводолинський, Недригайлівський, Охтирський, Середино-Будський, Шосткинський райони) здійснюються 36 мікропроектів.

У минулому році в рамках програми прокладено 11,9 км водопровідних мереж з полімерних труб; реконструйовано п’ять  джерел водопостачання; відновлено вуличне освітлення в трьох селах; здійснені заходи з енергозбереження в 12 дитячих навчальних закладах; придбано сільськогосподарське обладнання для 4 кооперативів; відремонтовано та придбано необхідне медичне обладнання.   

Реалізація ІІІ-го етапу швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO на 2013-2017 роки у 2015 році проведено велику роботу у напрямку розвитку сільського водопостачання. Вартість проектів становила 7,4 млн. гривень: збудовано 56,4 км водопровідних мереж; реконструйовані чотири джерела водозабору; до мережі водопостачання підключено 887 домоволодінь. У напрямку розвитку міського водопостачання реалізується проект з модернізації та розширення централізованої водопровідної мережі мікрорайону «Засулля» у Ромнах. Вартість проекту становить 996 000 грн. Слід зазначити, що нові мережі водопостачання монтуються з поліетиленових труб, які найоптимальніше  підходять для цього.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА