10 1 febЗа інформацією прес-служби ХОДА, у 2016 році на Харківщині будуть реалізовані 27 проектів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Про це розповів заступник голови обладміністрації Євген Шахненко.

Уже визначено остаточний перелік інвестиційних програм. Планується, що для здійснення 27 проектів в 11 районах і 6 містах Харківської області буде залучено понад 152 млн. Грн.

Серед проектів у сфері житлово-комунального господарства – це реконструкція і будівництво систем водопостачання та каналізації.

Євген Шахненко зазначив: «Ми говоримо не тільки про завершення проектів, розпочатих у 2015 році в Дергачівському, Золочівському та Сахновщинському районах, а й про нові проекти. Це реконструкція двох об'єктів водопроводу в Куп'янську, одного – в Ківшарівці, також модернізація системи водопостачання в смт Золочів та Орілька у Лозівському районі. Буде збудовано водогін в селі Діброва Ізюмського району. У північній частині села Коробочкине Чугуївського району також заплановано реконструкцію системи водопостачання».

10 2 feb

Усі ці проекти затверджені як на місцевому рівні, так і в Мінрегіонбуді України. Вже підготовлені проектно-кошторисна документація та експертні висновки. При будівництві нових трубопроводів і реконструкції зношених мереж планується використовувати пластикові труби. Поліетиленові труби для водопостачання та каналізації оптимально задовольняють сучасним вимогам облаштування інфраструктури. Вам нужен именно Белорусский аттестат, тогда вам можно будет купить аттестат белорусского образца , аттестат будет Белорусской школы, которую вы закончили! Їх надійність і тривалий термін безаварійної експлуатації (понад 50 років) ставлять цю трубну продукцію поза конкуренцією в порівнянні з трубами з інших матеріалів.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА