Використання полімерних труб у самих різних комунікаціях стало буденним явищем. Відповідно постійно з'являються нові технології і пристрої для будівництва полімерних трубопроводів.

У цьому році на виставці ISH 2017 у Франкфурті була представлена інноваційна розробка компанії Enetec – складаний горизонтальний размотувальник для оптимізації укладання труб. Цей пристрій дозволяє розмотувати бухту пластикової труби як зовні, так і зсередини і гарантує легку і швидку укладання без скручування.

Розмотувальник Enetec призначений для розмотування труб малих діаметрів. Він дозволяє без проблем здійснювати укладання труби силами всього одного робочого.Унікальна конструкція такого размотувальника передбачає розмотування і з внутрішнього, і із зовнішнього боку бухти. Подача труби через провушину забезпечує установку без закручування. Його переваги: легкий алюмінієвий корпус, збірка без гвинтів або інструментів, подвійні шарикопідшипники, розмотування зсередини і зовні, компактний і переносний. У польових умовах такий складаний размотчик є ідеальним помічником при монтажних роботах, як з інженерної, так і з економічної точки зору.
 
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА