Компанія GF Piping Systems, підрозділ концентра GF, планує придбати до 49% акцій канадської компанії Urecon Ltd., що спеціалізується на виробництві попередньо ізольованих труб для систем транспортування води із захистом від замерзання.

Цей крок дозволить GF Piping Systems розширити присутність у Північній Америці та прискорити впровадження своїх пакетів теплоізольованих трубопроводів для систем охолодження та кондиціонування повітря.

Urecon Ltd. була створена в 1969 році і є приватною компанією. Зберігаючи впевнену позицію на ринку, вона приділяє особливу увагу виробництву високоякісних теплоізольованих труб, сфери застосування яких – системи охолодження, централізованого теплопостачання та захисту від замерзання.

В 2016 році обсяг продажів компанії склав близько 27 млн. канадських дол. (20 млн. швейцарських франків). Чисельність персоналу – близько 100 чоловік. Його два сучасних виробничих об'єкта розташовані в провінціях Квебек (Кото-дю-Лак) і Альберта (Кальмар). Обидві сторони домовилися про те, що GF буде здійснювати комерційне та операційне керівництво компанією і придбає залишок акції не раніше, ніж через 24 місяці після завершення угоди. Її підписання очікується в кінці липня 2017 року.

Ів Серра, генеральний директор GF, зазначив: «Ми раді привітати Urecon у сім'ї GF. Обидві компанії дуже добре доповнюють друг друга, щоб заольняти швидко зростаючий попит на продукцію у сфері охолодження та захисту від заморожування в регіоні країн НАФТА ».


Президент Urecon Ltd. Николас Николеттопулос підкреслив: «Ця угода з швейцарським GF забезпечить позитивну синергію та більш міцну основу для підтримки швидкого зростання попиту на багатьох ринках та у сегментах продуктів».

Довідка. GF Piping Systems – один з провідних постачальників трубних систем з полімерів та металів на світовому ринку. Підрозділ фокусує свою діяльність на системних рішеннях і високоякісних компонентах для безпечного транспортування води, газу та хімічних речовин, а також пов'язаних з цим послуг.

Асортимент продукції включає в себе фітинги, клапани, труби, технології автоматизації та з'єднання. Виробництво здійснюється по всьому світу більш ніж на 30 підприємствах, підтримка та супровід клієнтів проводяться в більш ніж 100 країнах за допомогою власних комерційних компаній та представництв.
 
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА