Компанії Ineos Olefins&Polymers USA (американський підрозділ Ineos Group) і Sasol (ПАР) планують у четвертому кварталі ввести в експлуатацію новий завод з випуску поліетилену високої густини (ПЕВГ), який буде розташований на виробничому комплексі Ineos у Ла Порті (La Porte, Техас, США ). Спочатку ж нове спільне підприємство компаній (50:50) повинно було розпочати роботу ще в першому кварталі поточного року.

Згідно із заявою Sasol, у даний час будівництво заводу «в цілому, завершено» і перебуває на стадії пуско-налагоджувальних робіт.

«Умови ринку як і раніше сприятливі, оскільки вартість сировини низька, а попит на ринку поліетилену високий», – розповіли в компанії.

Новий завод вироблятиме 470 тис. тонн на рік бімодального ПЕВГ з використанням фірмової технології INEOS Technologies – Innovene S. В асортименті підприємства буде обмежена кількість марок поліетилену (ПЕ), що дозволить виробляти сировину високої якості.

Після запуску нове підприємство стане одним з найбільших у Північній та Південній Америці.

Довідка. Ineos Group виробляє і реалізує широкий спектр нафтопродуктів іта спеціальних хімікатів: ацетон, акрилонитрил, акрилонитрил-бутадієн-стирол, циклічні сополімери олефінів, етилен, етиленгліколь, окису етилену, поліетилен високої густини, поліпропілен та інші ароматичні сполуки, полістирол, полівінілхлорид, пропілен, пропіленгліколь, окис пропілену, ПВХ компаунди, стирол.

Sasol Limited є інтегрованою енергетичною та хімічною компанією зі штаб-квартирою в Йоганнесбурзі, Південна Африка. Компанія була створена в 1950 році і виробляє рідке паливо, хімікати і електрику.
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА