BorsodChem, угорський виробник полівінілхлориду (ПВХ) і ізоціанатів, планує в липні закрити  виробництво ПВХ в місті Казинцбарцика  для проведення щорічних профілактичних робіт.

 Технічне обслуговування на даному підприємстві потужністю 400 тис. тонн ПВХ на рік буде закрито  до серпня.

 У 2017 році BorsodChem також проводила плановий ремонт в липні-серпні. BorsodChem проводила  щорічні профілактичні роботи на заводі ПВХ в місті Казинцбарцика і в серпні 2016 року, і в серпні  2015 року.

 Довідка. У 2011 році компанія BorsodChem стала власністю китайської групи компаній Wanhua.  Придбання BorsodChem групою Wanhua призвело до по-зитивних змін у розвитку підприємства.  Зокрема, китайські власники інтегрували деякі виробництва, намагаючись вирішити проблеми      економічної кризи в регіоні.

Если вы относитесь к типу мужчин, которых возбуждают именно светловолосые сучки, то проходите на наш сайт, где с мужиками ебутся именно такие телочки. В отличном качестве тут русское порно блондинки , которое не оставит вас равнодушными. Здесь красивые стройные девушки, часто с большими сиськами, круто сосут хуи своим кавалерам, а потом отдаются мужчинам в письки и попки.
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА