У Харкові, на проспекті Гагаріна, 354 сталася аварія на магістральному каналізаційному колекторі діаметром 1500 мм.  Склепіння зношеного залізобетонного трубопроводу обвалилося внаслідок дії корозії.

Як повідомив заступник директора комплексу "Харківводовідведення" КП "Харківводоканал" Ігор Вороненко, однією з основних причин руйнування залізобетонних колекторів є газова корозія. Вона відбувається внаслідок підвищеної концентрації хімічних сполук в стоках, які несанкціоновано скидають в стічні води промислові підприємства.

"Цей колектор транспортує стоки від житлових мікрорайонів Рогань і ХТЗ, а також промислових підприємств Роганського промвузла на Міські очисні споруди №2", - повідомив Ігор Вороненко.

       

В ході ремонтних  робіт водоканальці використали сучасні будівельні матеріали. Це поліетиленові спіральнонавиті труби з порожнистим профілем. Така трубна продукція виробляється у вигляді невеликих завдовжки модулів, які зручні при транспортуванні та монтажі. Ремонтники швидко ліквідували наслідки аварії. ПЕ труби не піддаються дії газової корозії, герметичні при з’єднанні і надійні в експлуатації. Оновлена ділянка колектора більше не завдаватиме незручностей містянам та клопоту комунальникам. Уважаемые жители Киева, сегодня вам предлогается приобрести диплом о высшем образовании, Вы можете быстро и легко купить диплом в киеве , Вам лишь надо будет понять какой диплом вам нужен, и диплом колледжа будет у вас на руках!

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА