Кременчуцький автомобільний завод (КрАЗ) розробив та випустив новий багатофункціональний спецавтомобіль –   каналопромивочну машину КО-503. Базовим для нової моделі став двовісний КрАЗ-5401Н2.

 Призначення спецавтомобілю КО-503 – очищення зливової каналізації від осаду і засмічень.

 Базу під установку спецобладнання вибрали з нової лінійки перспективних безкапотних вантажівок середнього   класу вантажопідйомності – 10-тонний КрАЗ-5401Н2. Силова установка – семилітровий 300-сильний дизельний   двигун Євро 5, механічна 9-ступінчаста коробка передач.

 Машина облаштована навісним спецобладнанням, виробництва компанії «Спецбудмаш»,  – цистерною з   антикорозійним покриттям ємністю 8 м3 і відвалом для прибирання снігу шириною 3 м, призначеним для   очищення проїжджої частини, вулиць, доріг і тротуарів з твердим покриттям.

 Спецавтомобіль КО-503 може здійснювати промивку каналізаційних мереж, збудованих з різних матеріалів: залізобетонних, металевих та пластикових. З огляду на гладкість внутрішньої поверхні та високу корозійну стійкість, полімерні каналізаційні труби засмічуються та замулюються набагато менше, ніж мережі з інших трубних матеріалів.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА