Першого серпня у Бучі урочисто відкрито станцію очищення та знезалізнення води – масштабний та дуже   важливий для життєзабезпечення населених пунктів бучанської громади інфраструктурний об’єкт.   

 Недостатнє забезпечення якісною водою населення та підприємств є однією з найгостріших проблем Ірпінського   регіону, так само як багатьох інших регіонів України. Це зумовлене  обмеженістю водних ресурсів та їх значною   забрудненістю, тому введення в експлуатацію станції очищення  у Бучі – актуально. Вона є однією з перших на   Київщині, яка дозволяє пити воду вищої якості, аналогів якій в регіоні немає.

 Побудувано Станцію на кошти бучанського міського бюджету, її вартість 12,5 млн. грн. За добу тут виробляється   4,2 тис. м3 очищеної води.

 Місцева влада та експлуатаційна служба КП «Ірпіньводоканал», залучили до здійснення цього проекту будівельні організації й інвесторів, які реалізовують свою діяльність на території міста. 

Першою була компанія «Київміськбуд», яка запровадила правильність технічних підходів до організації не лише будівництва, а особливо інженерно-технічного забезпечення нових мікрорайонів в місті Буча. Завдяки їм було збудовано перші резервуари чистої води. До цієї естафети долучилися й інші будівельні компанії відповідно до належних технічних умов. Цілком зрозуміло, що це була не проста та копітка робота. І от тепер містяни дочекалися цієї довгожданої миті – станція з надання послуг якісного водозабезпечення працює.

Станція у Бучі справді є високотехнологічною спорудою, вона облаштована сучасним насосним обладнанням, надійними  полімерними трубами, якісною запірною арматурою. Це є гарантією багаторічної безаварійної експлуатації. 

На церемонії відкриття всі охочі могли на власні очі побачити роботу Станції у дії та скуштувати воду – напій номер один у світі. Адже здоров’я кожного з нас залежить від якості води. Відтепер на перефразоване гамлетівське запитання: «Пити чи не пити?», маємо точну відповідь: «Бучанську чисту воду – пити!»

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА