Концерн Білнафтохім планує в 2019 році збільшити поставки хімічної продукції на український ринок на 30%,   повідомило  інформаційне агентство Белта.

 Під час I Форуму Білорусі та України концерном укладені нові угоди, що, як сподіваються в компанії, дадуть   позитивний результат. «Ми підписали меморандум про наміри з «Банк Кредит Дніпро» про виділення в 2019 році   USD50 млн. для фінансування закупівель білоруської продукції. Завдяки цьому зможемо запропонувати   українським споживачам більш зручні умови придбання товарів білоруського виробництва», – зазначив   генеральний директор компанії «БНХ Україна» Олег Величко.

 За рахунок кредитних коштів компанія планує закуповувати та пропонувати українським контрагентам конкретні   позиції, а не інформувати про передові технології або нової продукції. Також «БНХ Україна» розширює свої   можливості в частині надання білоруських товарів, надаючи споживачам логістично-сервісні послуги.

«Плануємо в 2019 році на 30 % збільшити обсяг поставок, по бізнес-плану закладено USD199 млн.», – пояснив генеральний директор "БНХ Україна". Очікується, що за підсумками поточного року обсяг поставок компанії складе USD165 млн. Для порівняння в 2017 році – цей показник становив USD100 млн.

«Ми зацікавлені в тому, щоб на виставці I Форуму Білорусі та України разом з партнерами збільшити обсяги поставок і найголовніше – запропонувати максимально прийнятну ціну для наших підприємств. Основне завдання – представити потенціал концерну, а також провести переговори як з діючими партнерами, так і налагодити нові контакти», – зазначив Олег Величко. "БНХ Україна" є товаропровідної мережею концерну "Белнефтехим", спеціалізується на реалізації продукції підприємств концерну на території України.

До відома. Білоруський державний концерн по нафті та хімії, концерн «Білнафтехім» – один з найбільших промислових комплексів Республіки Білорусь, на його частку припадає понад 30 % промислового виробництва країни. До складу концерну входить також завод Полімір – найбільше нафтохімічне підприємство Білорусі, що випускає широкий спектр хімічної продукції, такої як поліетилен, акрилові волокна, продукти органічного синтезу, вуглеводневі фракції і т.д.

"БНХ Україна" є товаропровідною мережею концерну «Білнафтехім», спеціалізується на реалізації продукції підприємств концерну на території України.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА