Компанія Sabic Europe, дочірнє підприємство саудівської компанії Sabic в Європі, оголосила форс-мажор на   постачання поліетилену (ПЕ) зі свого комплексу в місті Гельзенкірхен (Gelsenkirchen, Німеччина), повідомив ICIS   з  посиланням на лист компанії своїм клієнтам від 7 листопада.

 У листі вказується, що нестача сировини призвела до того, що виробництво ПЕ було припинено на заводі LD5.

 Повідомляється, що від нестачі сировини постраждало виробництво поліетилену  низької густини (ПЕНГ). На   даному комплексі Sabic Europe також виробляє поліетилен високої густиниЕВГ) і лінійний поліетилен   (ЛПНГ).

 Крім того, постраждало виробництво на крекінг-установці в Гельзенкірхен. Низькі рівні води на річці Рейн протягом декількох тижнів вплинули на виробництва, розташовані вздовж річки, що призвело до ряду форс-мажорних обставин у секторі хімічних речовин.

Sabic Europe (Нідерланди), включає в себе три нафтопереробні виробництва в Європі: в Гелені (Geleen, Нідерланди), в Тіссайді та Уілтоні (Teesside and Wilton, Великобританія) та в Гельзенкірхені (Gelsenkirchen, Німеччина).

Sabic є багатопрофільною компанією, що виробляє хімічні продукцію, промислові полімери, добрива та метали. Це найбільша державна компанія в Саудівській Аравії. Sabic у даний час – другий за величиною світовий виробник етиленгліколю, третій за величиною виробник поліетилену, четвертий за величиною виробник поліпропілену.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА