Motiva Enterprises, американська «дочка» саудівського нафтохімічного гіганта Saudi Aramco, розглядає можливість   будівництва нової лінії з випуску поліетилену (ПЕ) в Джефферсоні (штат Техас, США) на нафтохімічному   комплексі компанії в Порт-Артурі (штат Техас, США), повідомив NCT з посиланням на заяву компанії, спрямоване   в техаським владі.

 Дана лінія вартістю USD3,09 млрд. може бути включена в проект компанії з будівництва крекінг-установки та   виробництва ароматичних речовин на цьому майданчику.

 Потужності ж нової лінії з виробництва ПЕ поки не уточнюються.

 Очікується, що будівельні роботи розпочнуться до четвертого кварталу 2020 року, а їх завершення заплановано   на останній квартал 2024 року.

 Раніше зазначалося, що в квітні цього року Motiva Enterprises подала заявку владі штату на будівництво нової   парової крекінг-установки вартістю USD5 млрд.

Довідка. Motiva Enterprises, LLC є 100 %-ою дочірньою компанією Saudi Refining Inc. зі штаб-квартирою в Х'юстоні (штат Техас, США) та виручкою в USD24 млд. Раніше це було спільне підприємство (50:50) компаній Shell Oil Company та Saudi Refining Inc.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА