У другій декаді жовтня фахівці комунального підприємства «Харківводоканал» почали прокладати новий   магістральний трубопровід по вулиці Клочківській.

 За інформацією заступника директора з виробництва Комплексу «Харьковводопостачання» КП   «Харківводоканал»  Миколи Завади, бригади підприємства проводять перекладання ділянки магістрального   трубопроводу діаметром 500 мм і довжиною понад 300 метрів.

 «Керівництвом підприємства було прийняло рішення виконати роботи по заміні даної ділянки трубопроводу в   зв'язку з його технічної зношеністю. В даний час укладаємо нові поліетиленові труби, гарантійний термін   служби яких становить понад 50 років. Роботи планується завершити до 15 листопада. Уже виконано 50 % від   запланованих обсягів. На даній ділянці бригади підприємства працюють у 12-годинному режимі», – зазначив   Микола Завада.

 За його словами, даний водовід забезпечує водопостачанням жителів вулиці Клочківській та прилеглих   будинків. Новий трубопровід прокладається паралельно старому, тому в ході проведення робіт водопостачання   харків'ян не припиняється.

Після виконання робіт будуть проведені гідравлічні випробування, промивка та санітарна обробка водогонів з подальшим введенням нового водогону в експлуатацію.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА