Американська філія бразильської нафтохімічної компанії Braskem почала виробництво нової марки переробленого   поліпропілену (ПП).

 За словами представників компанії, перероблений поліпропілен Braskem марки «I'm green» отримано з шпагату   поліпропілену, що зазвичай використовується для тюків сіна в сільськогосподарському секторі, які в іншому   випадку були б спрямовані на звалища після використання.

 Шпагат переробляється в гранули гомополімеру поліпропілену (ПП-гомо) для використання в компаундуванні та   упаковці, в тому числі в автомобілебудуванні, речей домашнього вжитку та товари широкого вжитку.

 Марка переробленого поліпропілену «I'm green» має властивості, близькі або такі ж хороші, як у первинного   поліпропілену «, – йдеться в повідомленні Braskem America, що базується в Пенсільванії, яка вважається   найбільшим виробником поліпропілену в США.

Довідка. Розташована в Сан-Паоло, Braskem є провідною бразильською нафтохімічною компанією та основним виробником поліетилену та поліпропілену в країні. Компанія володіє найбільшими нафтохімічними потужностями в Латинській Америці та є п'ятою за величиною в світі ї випуску нафтохімічної продукції. Braskem управляє 18-ма заводами з виробничою потужністю понад 11 млн. тонн хімічної та нафтохімічної продукції в рік.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА