Експорт поліетилену високої густини (ПЕВГ) з Північної Америки за перші дев'ять місяців 2019 року виріс на 55,7 % в   порівнянні з аналогічним періодом попереднього року, повідомляє American Chemistry Council (ACC).

 Так, у вересні загальний обсяг експорту матеріалу з регіону виріс на 43 % проти аналогічного періоду 2018 року.

 Загальний обсяг продажів ПЕВГ у США та Канаді за вересень виріс на 7,4 % в порівнянні з аналогічним показником минулого року.   За січень-вересень продажі ПЕВГ у регіоні зросли на 8,3 % у річному численні.

Основними виробниками поліетилену в США є Chevron Phillips Chemical (CP Chem), DowDuPont, LyondellBasell, ExxonMobil, Formosa, INEOS, Total Petrochemicals і Westlake.

Обсяги виробництва полімеру в регіоні у вересні знизилися на 0,2 % в порівнянні з вереснем минулого року. За дев'ять місяців випуск поліетилену високої густини збільшився на 5,1 % в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше.

За останні кілька років північноамериканські виробники розширили потужності з виробництва ПЕВГ. Велика їх частина орієнтована на експортні ринки, оскільки внутрішній попит зростає не так  швидко, щоб поглинути додаткові обсяги, що надходять у продаж.

Нарощування потужностей зумовлено широкими поставками недорогої сировини зрідженого природного газу

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА