Настав осінній період, і до КП «Харківводоканал» почастішали звернення від місцевих жителів, щодо протікання     внутрішньобудикової зливової каналізації.

 Зважаючи на це, начальник управління з обслуговування внутрішньобудинкових мереж КП Валерій Харлан   розповів: «Багато старих труб вийшли з ладу і ремонту вже не підлягали. Найбільше від злив страждали верхні   поверхи, тому було прийнято рішення не ремонтувати, а замінити їх на горищі повністю. Крім того, ми очистили   зливові стоки. Після виконаних робіт дощова вода та вода після танення снігу через внутрішньобудинкову   систему  зливової каналізації буде відводитися без шкоди для мешканців».

 За його словами, в цьому році працівники підприємства провели 50 великих ремонтів водостічних систем і   замінили 1,5 км труб. Приблизно за 200 адресами були зроблені дрібні ремонти, а на більш ніж 2 тисячах   будинків  – профілактичне чищення і промивання.

 Оновлення зливових систем виконано з використанням пластикових труб. Вони не піддаються впливу   корозії,   тому є найефективнішим рішенням для таких трубопроводів.

На фото показано процес повної заміни водостічної системи у будинку по вулиці Табірної, 71/1. Тут зливову мережу змонтовано з каналізаційних ПВХ труб. Завдяки їх конструкції їх можна з’єднувати без зварювального обладнання, що суттєво прискорює виконання робіт та знижує їх вартість.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА