На виставці K-19 відбулася світова прем'єра нової продукції компанії battenfeld-cincinnati Germany GmbH – екструзійної головки для виробництва поліетиленових труб з найбільшою регульованою щілиною для розплаву, яка охоплює діапазон діаметрів від 1200 до 1600 мм без заміни сопла.

За допомогою додаткових подовжувальних комплектів можна виготовляти труби діаметром від 400 до 1600 мм. Представлена ​​на експозиція установка вже продана та відразу після виставки доставлена ​​покупцеві з Мексики, який був особливо вражений гнучкістю системи та безпекою виробничого процесу.

Можливість регулювати щілину для розплаву дуже важлива, особливо якщо виробник труб хоче виробляти на своїй лінії труби з різними розмірами та швидко і гнучко реагувати на ринкові тренди чи просто при необхідності часто міняти розміри.

Ще однією перевагою регульованої щілини для розплаву є безпека виробничого процесу. Особливо для великих труб: діаметром від 1200 до 1600 мм. Заміна сопла, яка необхідна в звичайних установках, завжди вимагає особливих зусиль і в зв'язку з великим розміром створює ризик для безпеки. У новій голівці обидва ці недоліка повністю усунені.

Компанія battenfeld-cincinnati вже протягом кількох років успішно просуває свій продукт під назвою «Регульовані зазори для розплаву» в системі швидкої зміни розмірів (FDC), а також комплектні трубні екструзійні лінії, які можуть бути автоматично переключені на новий розмір труби одним натисканням кнопки.

Найбільша регульована система щілини для розплаву Helix II 1600 VSI

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА