Експорт поліетилену (ПЕ) з США за перші десять місяців 2019 року зріс на 44,6 % у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року,   повідомляє American Chemistry Council (ACC) and Vault Consulting.

 Промисловість США перебуває в процесі значного нарощування нових потужностей з виробництва поліетилену, велика частина   яких орієнтована на експортний ринок, оскільки ринок ПЕ в США вважається збалансованим.

 Торгова напруженість між США та Китаєм зумовила зниження експорту поліетилену США в Китай, який є найбільшим в світі   імпортером цього полімеру, на 11 %.

 Американські продавці змогли домогтися значного збільшення обсягів експорту, перенаправляючи матеріал в інші регіони, при цьому Європа, Південно-Східна Азія та Латинська Америка стають основними ринками збуту для американської продукції.

Виробники поліетилену в США мають одні з найнижчих в світі витрат на сировину (етилен),  великі обсяги якої,  отримуються зі зрідженого природного газу (NGL), виробленого одночасно з видобутком сланцевої нафти та сланцевого газу.

ПЕ є найбільш широко використовуваним пластиком у світі, в основному, в конструктивний матеріал, у будівництві (у тому числі й поліетиленові труби), упаковці тощо.

Основними виробниками поліетилену в США є Chevron Phillips Chemical (CP Chem), DowDuPont, LyondellBasell, ExxonMobil, Formosa, INEOS, Total Petrochemicals і Westlake.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА