Приватна китайська компанія Zhejiang Petrochemical у першій декаді січня ввела в експлуатацію новий завод з   випуску поліетилену високої густини (ПЕВГ), що входить в першу фазу запуску нового нафтохімічного комплексу,   який розташований на острові Чжоушань (Zhoushan) на сході Китаю.

 Річна потужність нового підприємства складає 450 тис. тонн поліетилену.

 У прес-службі компанії повідомили, що 28-29 грудня минулого року була отримана комерційна продукція на новій   крекінг-установці № 1 в Чжоушані, а також на виробництвах з випуску ароматичних речовин на даному   майданчику сумарною потужністю 5,2 млн. тонн на рік, які також входять в першу фазу цього проекту. На всіх   вищевказаних підприємствах виробничий процес стабілізувався.

 Також повідомлялося, що компанія запустила крекінг-установку № 1 потужністю 1,4 тис. тонн етилену та 900   тис.  тонн пропілену в рік ще в листопаді поточного року, але до минулих вихідних не змогла стабілізувати   виробничий процес на даному виробництві.

А на НПЗ потужністю 400 барелів на день на новому нафтохімічному комплексі Чжоушані Zhejiang Petrochemical приступила до тестового виробництва ще в травні поточного року.

У майбутньому компанія також має намір ввести в експлуатацію підприємства, що входять у другу фазу справжнього проекту.

Довідка. Приватна компанія Zhejiang Petrochemical будує новий нафтохімічний комплекс на сході Китаю. 51 % в компанії належить мажоритарному власникові акцій компанії Rongsheng Petrochemical. Іншими ж власниками акцій є китайські Juhua Group і Tongkun Group.

Нафтохімічний комплекс Чжоушань – це новий масштабний проект з переробки та нафтохімії на острові Чжоушань, провінція Чжецзян, Китай. Це перший контрольований приватним капіталом нафтохімічний проект у Китаї, який, як очікується, стане найбільшим в світі комплексом з переробки нафти та хімікатів.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА