Концерн BASF (Німеччина) та афілійоване підприємство Lone Star (приватна інвестиційна компанія) підписали   договір купівлі-продажу бізнесу BASF з виробництва будівельної хімії, у тому числі й полімерів, повідомила прес-   служба BASF. Ціна покупки з урахуванням вільних грошових коштів і без обліку позикових коштів становить 3,17   млрд. євро. Завершення операції очікується в третьому кварталі 2020 року, за умови схвалення відповідними   антимонопольними органами.

 «Ми ставили перед собою мету знайти новий будинок для нашого бізнесу з виробництва будівельної хімії, де він   зможе в повній мірі розкрити свій потенціал, – повідомила Саорі Дюбург, член Ради виконавчих директорів BASF   SE, що відповідає за напрямок  «Будівельна хімія». – Під егідою Lone Star, команда напрямку будівельної хімії   зможе зконцентрувати увагу на траєкторії зростання завдяки направленому професійному підходу».

 «Бізнес концерну BASF з виробництва будівельної хімії прекрасно вписується в наше портфоліо, доповнюючи наші інвестиції в сектор будівельних матеріалів, – прокоментував Дональд Квінтіно, президент європейського регіону Lone Star. - Ми високо цінуємо визнаний досвід і глибокі знання експертів BASF у галузі будівельної хімії, підтверджені довгим переліком створеної інноваційної продукції та широким спектром поточних досліджень і розробок. Ми будемо раді спільно розвивати цей бізнес».

Напрямок будівельної хімії BASF налічує більше 7000 співробітників, управляє виробничими майданчиками та офісами продажів більш ніж в 60 країнах світу та за підсумками 2018 року показав продажі близько 2,5 млрд. євро.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА