Американська Dow підписала угоду з компанією переробки полімерів Avangard Innovative (AI), яка буде їй поставляти перероблені полімери для виробництва нових марок в Північній Америці, йдеться в повідомленні компанії.

Dow планує додавати перероблені полімери до первинних смол для випуску лінійного поліетилену низької густини (ЛПНГ) та поліетилену низької густини (ПЕНГ). Компанія має намір почати поставляти нові продукти пізніше в цьому році.

Dow чекає, що дані ЛПНГ і ПЕВГ будуть використовуватися для виготовлення термоусадочної плівки і упаковки. Компанія не буде використовувати нові марки для виготовлення упаковки, що контактує з харчовими продуктами.

Після розробки ці нові продукти увійдуть до складу марки ПЕВГ ​​Аgility CE, що на 70 % складається з переробленого полімеру.

Avangard вже експлуатує завод в Х'юстоні, який може виробляти до 50 млн. фунтів на рік (23 тис. тонн на рік) переробленого полімеру. Нещодавно компанія купила ділянку неподалік, де може оброблятися понад 100 млн. фунтів на рік. Також планується розширення в Мексиці та американському штаті Невада.

Довідка. Dow Chemical – американська багатогалузева хімічна компанія зі штаб-квартирою в Мідленді, штат Мічиган. Є великим виробником полімерної продукції, в тому числі полістиролу, поліуретану, поліетилену, поліпропілену та синтетичних каучуків. Компанія випускає більше п'яти тисяч найменувань продукції на 188 виробничих об'єктах в 37 країнах.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА