Dow Chemical, американський нафтохімічний гігант, планує запустити розширену крекінг-установку у Фріпорте,   штат Техас, США, у другому кварталі 2020 року. Про це повідомив генеральний директор Dow Джим Фіттерлінг   (Jim Fitterling). 

 «Ми очікуємо, що дві нові печі на нашій крекінг-установці Texas-9 будуть введені в експлуатацію до середини   другого кварталу 2020 року, і, відповідно, експлуатація почнеться до кінця першого кварталу», - зазначив він. 

 Розширення на 500 тис. тонн дозволить збільшити продуктивність етиленової крекінгустановкі у Фріпорті до 2   млн. тонн на рік, що зробить її найбільшою в світі.

 Dow також оголосив про проект з розширення виробництва етилену в Канаді на 130 тис. тонн в рік до першої   половини 2021 року.

 Етилен і пропілен є основними сировинними компонентами для виробництва поліетилену (ПЕ) і поліпропілену (ПП).

Довідка. Dow Chemical – американська багатогалузева хімічна компанія зі штаб-квартирою в Мідленді, штат Мічиган. Є великим виробником полімерної продукції, в тому числі полістиролу, поліуретану, поліетилену, поліпропілену і синтетичних каучуків. Компанія випускає більше п'яти тисяч найменувань продукції на 188 виробничих об'єктах в 37 країнах.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА