Компанія Ineos, один з найбільших виробників нафтохімічної продукції в Європі та четверта за величиною хімічна   компанія  в світі, уклала партнерську угоду з італійським переробником Forever Plast для запуску нових марок вторинного   поліетилену (R-ПЕ) з перероблених поліетиленових (ПЕ) пляшкових кришок. Компанія зможе переробляти більше 6,5   млрд  пляшкових кришок.

 Новий матеріал не підійде для упаковки харчових продуктів. Ineos буде використовувати вторинний матеріал для   виробництва 50 % нових ковпачків. Компанія відзначає, що це перший високоякісний полімер, вироблений з   використаних  пляшкових кришок.

 «Завдяки нашим розробкам, технології виробництва та контактам з власниками брендів ми здатні переворювати   пластмасм з вичерпаним терміном служби в нові продукти з високими експлуатаційними характеристиками, які   використовуються повторно», - наголошується в повідомленні компанії.

INEOS планує використовувати не менше 350 тис. тонн переробленого матеріалу до 2025 року, при цьому 100 % його полімерів підлягає переробці.

Довідка. Ineos Group виробляє та реалізує широкий спектр нафтопродуктів і спеціальних хімічних речовин, що включають в себе ацетон, акрилонитрил, акрилонитрил-бутадієн-стирол, циклічні сополімери олефінів, етилен, етиленгліколь, окис етилену, поліетилен високої густини (ПЕВГ), поліпропілен (ПП) та інші ароматичні сполуки, полістирол (ПС), полівінілхлорид (ПВХ), пропілен, пропіленгліколь, окис пропілену, ПВХ компаунди, стирол.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА