З метою якісного та безперебійного забезпечення послугами КП «Харківводоканал» здійснює оновлення технічно   зношених мереж. За період з 2015 по 2019 роки підприємством було перекладено 102,4 км технічно зношених   мереж водопостачання. Про це повідомив заступник генерального директора – директор комплексу   «Харьководопостачання» КП «Харківводоканал» Владлен Волков.

 Для порівняння, загальний підсумок робіт по заміні та санації технічно зношених водопровідних мереж за останні   п'ять років перевищує сумарний обсяг проведених робіт за 14 років з 2000 по 2014 роки.

 За словами Владлена Волкова, в ході проведення робіт на водопровідних мережах підприємством застосовуються   сучасні матеріали європейських виробників: пластикові труби, нова запірно-регулююча арматура,   використовується установка регуляторів тиску, установка вантузів, що дозволяє значно знизити кількість   пошкоджень, оптимізувати подачу водопостачання .

 «За підтримки Харківської міської ради купується нове обладнання, техніка, автотранспорт, що дозволяє   поліпшувати технології виконуваних робіт. Зокрема, в 2018 році почали використовуватися пластикові труби при   прокладанні нових водопровідних мереж, а в 2019 році роботи почали проводити способом безтраншейної прокладки мереж водопостачання з використанням сучасної установки горизонтального направленого буріння, а також гідродинамічну очистка водопровідних мереж із застосуванням спеціальної установки високого тиску. Нові методи санації труб дозволяють виконувати роботи з ліквідації аварій без припинення подачі води населенню та без порушення стану благоустрою міста», - зазначив Владлен Волков.

Як підкреслив заступник генерального директора, у поточному році планується замінити не менше 25 км водопровідних мереж різного діаметра.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА