Електрична відрізна машина SICA моделі TRKC 160E забезпечує різання труб з ПЕВГ, багатошарового ПП і ПВДФ   діаметром до 160 мм або до 168,3 мм  без утворення стружки та пилу. Вона безумовно перевершує за всіма   показниками сучасні гідравлічні або пневматичні системи. Фактично, всередині нової машини всі гідравлічні   компоненти та будь-які ручні регулювання, застосовані в попередніх версіях, були повністю видалені (наприклад,   розташування ріжучого та опорного кронштейнів).

 Управління машиною повністю автоматичне та здійснюється шляхом завдання декількох основних параметрів на   робочій панелі, таких як, тип екструдованого матеріалу, діаметр і товщина стінки труби. Всі переміщення   активуються електричним приводом, тому вони безшумні, точні та дозволяють домогтися надзвичайно високого   ступеня повторюваності. Зокрема, для переміщення ріжучого кронштейна машина була оснащена інноваційним   компактним сервоприводом, який об'єднує в собі двигун і редуктор, що дозволяє гарантувати (в порівнянні з   іншими електричними приводами доступними на ринку) чудове осьове зусилля навіть на високих швидкостях, ударну міцність, повну відсутність вібрацій і високу ефективність. Все це забезпечує чудову фінальну якість процесу різання та дає повний контроль оператору над кожним переміщенням і внутрішнім позиціонуванням. Надзвичайна гнучкість обладнання дозволяє здійснювати автоматичне регулювання положення як ріжучого, так і опорного кронштейнів. Машина самостійно визначає діаметр оброблюваної труби та надає можливість інтелектуального управління процесом різання з робочою панелі в залежності від виду матеріалу.

Фактично, були розроблені різні алгоритми для досягнення оптимальної роботи з точки зору якості і швидкості виконання різання, тобто після завдання основних параметрів труби системою управління автоматично вибирається найоптимальніший режим обробки.

Також слід зазначити, що внаслідок збільшення швидкості роботи машини виключаються інерційні явища при позиціонуванні та загальні затримки ріжучого процесу. Щоб виключити пошкодження обладнання при аварійній зупинці чи раптовому відключенні електроенергії, SICA створила інноваційну гібридну систему (заявлена ​​на патент), яка дозволяє безпечно вивести з роботи ріжучі інструменти, від’єднуючи  їх від оброблюваної труби. Таким чином, долаються обмеження, які характерні для верстатів з електричним приводом.

Стандартне обладнання укомплектовано сенсорним дисплеєм управління з іконками, які легко інтерпретуються, а також наявністю всіх необхідних захисних пристроїв (таких як кришки доступу з блокованими та синхронізованими замками), що вже є стандартом для всіх відрізних машин SICA.

TRKC 160E – новий рівень технології для відрізних машин, використовуваних в лініях екструзії пластикових труб, який дозволяє повністю виключити ручне регулювання обладнання, властиву гідравлічним та пневматичним приводам, що істотно спрощує експлуатацію обладнання та його технічне обслуговування.

В Україні обладнання SICA ефективно використовується у виробничому процесі на Калуському трубному заводі.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА