Близько 80% всієї трубопровідної арматури, що використовується в даний час, припадає на запірну арматуру,   яка дає можливість повністю перекривати потік середовища, що транспортується. Вона застосовується практично   в усіх сучасних промислових сферах, в комунальному господарстві і будівництві.

 Для забезпечення надійного водопостачання фахівці КП «Черкасиводоканал» систематично проводять   обстеження цілісності мереж та справності запірної арматури. Адже саме відмова «запірки» є причиною багатьох   аварійних ситуацій на водогонах.

 Так, наприклад, на розі вулиць Гоголя та Кобзарської було виявлено засувку діаметром 400 мм непридатну до   використання. Роботи з її заміни були виконані протягом декількох годин. На місце старої встановлено нову від   європейського виробника.

 «Роль засувки дуже важлива, адже при виникненні аварійної ситуації, саме за допомогою запірної арматури   можливо швидко локалізувати невелику ділянку мережі та ліквідовувати пошкодження, не припиняючи   водопостачання на цілий мікрорайон чи вулицю» – зазначив начальник цеху мереж водопостачання та   водовідведення Павло Литвиненко.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА