Наймасштабніший проект Кирилівської ОТГ, реалізований за державні кошти, завершено. Водогін «Давидівка-   Атманай» урочисто відкрито у Атманаї біля комплексу з двох водонапірних веж.

 На заході були присутні керівництво громади та підприємства-підрядника, мешканці Атманаю. Урочисту стрічку   одночасно перерізали представник ТОВ «Хозхімсервіс» та кирилівський селищний голова Іван Малєєв. На   будівництво мережі водопостачання було витрачено 15,5 мільйони гривень, при цьому частка державного   фінансування склала 14,5 мільйони гривень.

 У 2018 році селищна рада Кирилівки взяла участь у конкурсі щодо реалізації подібних проектів за умовами   співфінансування із ДФРР. Завдяки наполегливій праці і професійному підходу місцевого самоврядування   кирилівській проект вибрали для співфінансування з багатьох інших.

 Будівництво водогону підрядна компанія ТОВ «Хозхімсервіс» розпочала у жовтні 2019 року, а за 2,5 місяці роботи   було завершено. Останнім етапом реалізації проекту стало спорудження двох водонапірних веж у Атманаї та   підключення села до нової мережі централізованого водопостачання зі свердловини, що облаштована у   Давидівці.  Довжина водогону Давидівка-Атманай становить 19,4 км. Новий водопровідну магістраль збудовано з поліетиленових труб. На сьогодні ПЕ труби є безальтернативним рішенням питання транспортування питної води. Вони не піддаються дії корозії, екологічно безпечні, мають термін використання до 100 років.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА