Труби з полівінілхлориду мають багато застосувань у сучасному будівництві та реконструкції.   Настільки багато, що з огляду на можливості житлового, промислового та комерційного   будівництва ринок ПВХ труб виглядає багатообіцяючим. З 2019 по 2024 роки прогнозований   CAGR (сукупний річний темп зростання) становить 5,8 %. Основними факторами, що впливають   на цей ринок, є зростання обсягів будівництва житлових і нежитлових будівель та заміна   застарілих трубопроводів.

 У новому звіті аналітичної компанії Reportlinker (Ліон, Франція) показано, що тенденції, які   будуть мати найбезпосередніший вплив на ринок ПВХ труб, включають в себе розширення   використання багатошарової технології у виробництві труб з ПВХ і впровадження нової   технології, що використовує молекулярну орієнтацію в трубах з ПВХ-О.

 Аналітики прогнозують, що труби з пластифікованого ПВХ залишаться найбільшим сегментом   ринку полімерних труб, і очікується, що протягом прогнозованого періоду буде   спостерігатися  найвище зростання через їхню високу термо- і хімічну стійкість. Труби з ПВХ   використовуються в різних областях, таких як питне водопостачання, відведення стоків різного походження, ОВіК та інші. Водовідведення буде найбільшим застосуванням ПВХ труб протягом прогнозованого періоду через зростання урбанізації та розвитку інфраструктури. Очікується, що протягом прогнозованого періоду високий зріст матиме сегмент питного водопостачання в зв'язку зі збільшенням обсягів будівництва та старінням водної інфраструктури.

Аналогічний ринковий звіт від AMR (Allied Market Research) (Портленд, штат Орегон, CША) уточнив «вікно» прогнозу. За їх даними, в 2022 році очікується, що світовий ринок труб з ПВХ досягне 85,5 млрд. доларів, збільшившись в прогнозований період в середньому на 6,7 %. Підвищення попиту на труби в іригаційному секторі та будівництві, посилення уваги уряду до управління водними ресурсами в сільській місцевості та зростаюча урбанізація сприяють оптимізації ринку труб з ПВХ. З іншого боку, поліпшені властивості таких трубних матеріалів, як ПЕВГ (поліетилен високої густини) та АБС в деякій мірі стримують це зростання. Однак, підвищення обізнаності про чисте водопостачання в сільських районах і зростання інвестицій в країнах, що розвиваються, продовжують збільшувати сферу можливостей в цьому сегменті.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА