Каналізаційні колектори Thames Water розраховані на екстремальні погодні ситуації, але іноді кількість опадів   настільки великf, що переповнює систему.

 Так, на вулиці Dunoon Road, Forest Hill під час сильних дощів будови регулярно підтоплюdfkbcz.

 Компанія Thames Water розробила проект вартістю 3,5 мільйона фунтів стерлінгів для зниження ризику   затоплення будинків на цій лондонській вулиці.

 На Dunoon Road до існуючої каналізаційної труби була приєднана 100-метрова ділянка зливової каналізації   діаметром 2000 мм. Тепер система водовідведення може обробляти набагато більший обсяг води, ніж раніше.   У  будь-який час каналізація може вмістити 315 000 літрів води, стільки ж, скільки буде потрібно для заповнення   трьох лондонських двоповерхових автобусів.

Нова ділянка зливової каналізації змонтована з поліетиленових труб, армованих сталевим профілем. Це забезпечує трубі підвишену кільцеву жорсткість при такому великому діаметрі. При цьому вони в 30 разів легше традиційних бетонних секцій, тобто їх набагато легше встановлювати. Також це зменшує навантаження на дорожнє покриття, оскільки для їх укладання можна використовувати машини меншого розміру.

Фахівці Thames Water тісно співпрацювали з населенням, щоб звести перебої системи до мінімуму, і роботи були завершена на шість тижнів раніше запланованого терміну. Багато жителів хвалили команду підрядників за їх старанну роботу та професіоналізм.

Тім Хортон, фінансовий директор компанії Thames Water, зазначив: «Ми прагнемо захистити наших клієнтів від повеней. Проте іноді роботи можуть бути руйнівними, тому я дійсно радий бачити, що цей проект дав стільки позитивних результатів. Команда повинна дуже пишатися – це була приголомшлива робота».

Успішне завершення проекту означає, що жителі Dunoon Road тепер мають додатковий захист та впевненість у погану погоду, в тому числі й завдяки використанню пластикових труб.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА