Компанія LyondellBasell (США) у рамках стратегії розшироення у Китаї оголосила про підписання остаточної угоди   щодо створення спільного підприємства з компанією Liaoning Bora Enterprise Group (Bora). У вересні 2019 року   LyondellBasell і Bora вперше підписали Меморандум про взаєморозуміння та оголосили про свій намір створити   спільне підприємство.

 Відповідно до угод партнери створять спільне китайсько-іноземне підприємство Bora LyondellBasell Petrochemical   Co. Ltd, яке спеціалізуватиметься на виробленні етилену потужністю 1,1 млн. тонн і пов'язаний з ним комплекс   похідних поліолефінів у місті Паньцзинь.

 Орієнтовна вартість проекту складе 2,6 млрд. доларів. Комплекс буде виробляти продукцію, яка задовольняє зростаючі потреби різних галузей промисловості Китаю, включаючи пакувальну галузь, будівництво (тому числі виробництво поліетиленових труб), а також медичну промисловість та засоби гігієни.

LyondellBasell буде продавати поліпропілен, вироблений за технологією Spheripol, потужністю 600 тис. тонн і поліетилен за технологією Hostalen ACP потужністю 350 тис. тонн щорічно. Запуск виробництва очікується в другій половині 2020 року.

Згідно IHS Markit, Азія є найбільшим і найбільш швидкозростаючим ринком поліолефінів у світі. На частку Китаю припадає понад 60 % азіатського ринку поліолефінів і 40 % світового зростання. Олефіни та поліолефіни є основними продуктами виробництва LyondellBasell.

Довідка. LyondellBasell – американська нафтохімічна компанія, є найбільшим в світі виробником полімерних з'єднань і найбільшим власником ліцензії поліолефінових технологій. До складу холдингу входить 55 заводів, розташованих в 17 країнах світу. LyondellBasell продає продукцію більш ніж в 100 країнах. У 2020 році LyondellBasell увійшов до списку «Миру» журналу Fortune.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА